Display #
Title Author Hits
Anestezi mjekësore në stomatologji admin 407
Bad fryma - arsyeja kryesore admin 334
Black Gjuha pllakatë admin 337
Breath - Trajtimi admin 302
Demineralization e të Drejtave të smalt dhëmbit admin 313
Është e nevojshme për të hequr dhëmbët urtësi admin 328
Forcimi smalt dhëmb njeriut admin 300
Gjuha pllakë - shkaqet admin 337
Infeksionet akute të traktit gastrointestinal admin 449
Inflamacion i gjëndër pështymës admin 1613
Inflamacion i mukozës orale admin 336
Ka një rrezik në dekoratave dentare admin 278
Komplikimet lindin gjatë procedurave dentare admin 227
Kujdesi për protezat admin 358
Llojet e mbyllje dhe arsyet për shkeljen e tij admin 288
Malocclusion dhe pabarabartë dhëmbët admin 246
Mekanizmat mbrojtëse e kavitetit oral admin 472
Mënyrat për të hequr qafe fryma e keqe admin 251
Metodat Drejtat proteza admin 312
Metodat e korrigjimit të dalje dhëmbësh admin 224
Ngjyra të shëndetshëm dhëmbët tek njerëzit admin 296
Pastë për dhëmbë të ndjeshëm admin 341
Pastroj dhëmbët me pe dentare dhe flosses dentare për admin 317
Periodontitis sëmundje inflamatore çamçakëz admin 269
Pesë pak i njohur fakte rreth dhëmbëve admin 300
Pezmatimi i mukozës së gojës, stomatiti admin 782
Pllakë verdhë mbi shkaqet e gjuhës admin 785
Pluhur dhëmb në shtëpi dhe krem ​​për hirit admin 245
Problemet e zgavrën me gojë në njerëz admin 216
Pykë-formë defekt dhëmbë njeriu admin 286
Receta shtëpi për shpëlarje gojën admin 291
Shëndeti dhëmbët dituria njerëzore admin 308
Shëndetshëm parandalimin dhëmbët e periodontitis admin 293
Shkaqet dhe parandalimi i sëmundjeve në prishjen e dhëmbëve admin 324
Shkaqet e fryma e keqe admin 273
Shkaqet e kariesit të dhëmbëve tek njerëzit admin 284
Shkaqet kryesore të prishjen e dhëmbëve në njerëz admin 325
Shkaqet virale stomatit, parandalimin, trajtimin e admin 304
Stomatit në rriturit admin 231
Verdhë Gjuha pllakatë admin 344
Veshje të verdhë në të folur, arsyet admin 306
Zbardhjen kujdesshëm në njerëz admin 213
Zgjidhni furçë dhëmbësh të mirë admin 342