Përdorni Sera me efekt Hirushja


Ka raste kur një grua thjesht duhet të shikoni në 100%, pavarësisht nga lodhje kronike dhe mungesa e gjumit, në qiell mbuluar me re gri jashtë. Kur unë dua të magjeps, shkëlqe, të shkëlqejë me bukurinë dhe rininë brenda. Dhe transformimi në Mbretëresha është vetëm disa orë. Asgjë nuk është e pamundur. Përdorni Sera me efekt Hirushja mund të bëni mrekulli të vërteta.
Shkop magjik Grave
Gjatë viteve, femrat që janë të gatshëm të kalojnë kohë të paçmuar për të përgatitur maska ​​në shtëpi është më pak. Dhe kjo është e kuptueshme, për shkak se shumë më e lehtë dhe më të këndshme për të vënë në lëkurën tuaj aromatik emulsioni se shpifjeve bollgur përballet rastekayuschuyusya. Pra, fsheh disa aplikimit të fshehtë serum, ofron Ndriçim lëkurë disa orë?Vitamina shpërthim. Mënyra më e natyrshme e transformimit të lëkurës - ngop me vitamina. Vitamina A do të sigurojë një çehre të shëndetshme dhe lëkurë të butë, vitaminë E jepte elasticitet dhe butësi, vitaminë C, do të kujdeset për ngushtimit poret dhe aktivizon metabolizmin. Sekreti i mrekullisë drogës efekti Hirushja - në doza të tyre. Përdorimi sera "lodhje" siguron lëkurën me kaq shumë përbërësve aktivë që tejkalojnë përmbajtjen e tyre në automjete konvencionale 3 - 5 herë.

Moisturize në maksimum. Lagur njom shtresat e sipërme të lëkurës - dhe rrudhave dhe sagging mund të harrojmë kohën. Në mënyrë tipike, një komponent i "qetë" Sera nga "efektit Hirushja" është acid hialuronik, një molekulë e cila është e aftë të lidhet njeqind molekula e ujit. Një tjetër përbërës popullor - kolagjenit. Siç e dini, ajo përmirëson elasticitetin e lëkurës. Problemi i vetëm është se disa agjentë që punojnë për hidratues "të thellë", në fakt tërheq lagështi nga shtresat e thella të lëkurës, e cila shkakton dehidratim. Vlen të përmendet se kohët e fundit ka filluar të përdorni produkte kozmetike që përmbajnë molekula e kolagjenit dhe hialurona larmishme. Disa janë "duke punuar" në sipërfaqe dhe të japë rezultate të menjëhershme të mrekullueshme, dhe të tjera "duke punuar" në thellësi.


Beauty në nivel qelizor. Gjendje e lëkurës është e lidhur ngushtë me sfond hormonal. Idealisht, kur endokrine dhe sistemet riprodhuese funksionojnë normalisht, estrogjenit prodhuar prej tyre duhet të jetë e mjaftueshme për të bërë lëkurën të zhdërvjellët dhe rrezatues. Megjithatë, realiteti është disi e ndryshme. Për të mbushur boshllëqet cosmetology modern ofron përdorimin e serums dhe krem ​​grim celular. Ana e kundërt të arritur efektin e anti-plakjes - një shkelje të sfond hormonal në lëkurën e tyre. Kjo mungesë e fito privuar ose prohormonы përfshira në komponente bimore, p.sh., vajra esenciale. Dhe të gjithë për shkak se hormonet bimore paksa më të dobët se hormonet e tyre njerëzore, dhe ata vetëm "ushqyer", por nuk "zëvendësojë". Përveç kësaj, prohormonы - një adaptogens unike, që do të thotë se ata përpiqen për të rregulluar në statusin hormonal të lëkurës dhe të japë asaj atë që ajo ka marrë aktualisht. Në rastin e veprave të qelizave të kafshëve të papërpunuara inkorporuar mbijnë gati "programin e të rinjve". Një grua e vesh atë si një maskë, duke përjashtuar karakteristikat unike të epidermë. Rezultati, natyrisht, do të thotë më të theksuara, por të paguajnë për arritjet e tilla kanë më shumë.


Kontabiliteti për mosha-
Është e rëndësishme për të zgjedhur mjetet e "efektit Hirushja", duke pasur parasysh moshën dhe nuk e tij nxitojnë të ndikojnë lëkurës përbërësit shumë të forta.
• Pas 25 vjet - vitaminë E. Kjo vitaminë freskuese lëkurës rinore pa perehodovuvavshy dhe pa mbingarkesat atë.
• Pas 30 vjet - vitaminë C. Për tridhjetë kostume lëkure dhe vitaminë E, por është më mirë për të forcuar, duke shtuar vitaminë PP apo acid nikotine.
• Pas 35 vjet - acid Hyaluronic. Detyra më e rëndësishme është që të sherbet lëkurë.

• Pas 40 vjet - kolagjenit dhe vitaminës A. Këto komponente janë në gjendje për të menjëherë të qetë nga rrudhat, përmirësojnë cilësi dhe ngjyra.
• Pas 50 vjet - kozmetike aktive ekstrakte Pets celularë, të tilla si ekstrakt i bli.

Mos harroni në lidhje me sigurinë
Mrekullia do të thotë për të dhënë efekt Hirushja, laboratorët kosmetsevtycheskymy krijuar si operacion të vetëm të shpëtimit. Për shkak të dozim të lartë të substancave aktive që të mobilizojë të gjitha kapacitetet e brendshme të epidermë, përdorimi i tyre i shpeshtë mund të lindi lëkurën tuaj, duke e bërë atë më pak të ndjeshme për kujdesin e përditshëm të lëkurës, të provokuar efektin e "bombës kronologjike" në disa vjet. Përveç kësaj, si pasojë e një mbidoze, pasuruar me vitamina, veçanërisht A dhe C, mund të jetë irritim dhe inflamacion atë. Përdorimi i sigurt i magjike plumb - jo më shumë se 3-4 herë në muaj.


Mrekullitë in vitro
Në disa raste, një herë në disa javë, ju mund të aplikoni ampulnuyu terapi. Shishe e veprimit të substancave biologjikisht aktive bazuar në të njëjtat parime si ai i Sera. Por ata janë edhe më të fuqishme dhe nuk përmbajnë preservatives, si ruhen në një vakum. Këto shishe mund të përdoret në shtëpi, nëse ju bleni ato në cosmetologists dhe pikërisht ndiqni udhëzimet për përdorim.