Mënyra unike për të bërë propozimin vajzë


Propozim martese sot, për fat të keq, shpesh është shumë banal. "Lëviz me mua", pastaj "Ndoshta martohen", dhe të gjithë. Por, dhe në qoftë se ju mendoni rreth saj, është një hap shumë serioz në jetën e çdo personi. Megjithatë, si një njeri duhet të jetë për t'u përgatitur për të. Edhe në qoftë se vajza juaj është shumë moderne, thellë poshtë ajo pret fjalët romantike dhe veprat, sidomos në këtë moment. Për ata që janë të gatshëm për të bërë një propozim të tij të dashur, dhe mendoi se si ta zbatojnë atë potorzhestvenney ofrojnë disa mënyra interesante dhe origjinale për të bërë vajza të ofruar.


Ju mund të telefononi një radio stacioni lokal për të shprehur ofrojnë doyazykatysya tuaj të jetojnë, pasi përkushtimin këngën e saj të dashur të preferuar - sigurisht, është e këshillueshme që ju të ishin atje, dhe e dinte saktësisht se çfarë ajo dëgjon këtë transmetim.

Pajtohem me të preferuarit e stafit në punë për postë sjellë një telegram, i cili përshkruan ndjenjat tuaja për atë që është e mundur romantike saj. Pas 1-2 minuta, që sa më shpejt që ajo të lexuar atë, të nënshkruajë me një buqetë të madhe me lule dhe një unazë e vogël dhe të bëjë një propozim.


Fillimisht, në qoftë se keni krijuar një faqe interneti që do të tregojë për të kaluarën tuaj, të pranishëm. Në muzikën popullore, vend photos argëtuese publike, rekreative, insert komente në lidhje me ndjenjat tuaja romantike për të dashurën e tij, dhe emri i fundit kapitulli "Shko martohet me mua!". Dërgo e-mail adresën e internetit dhe të presin për një përgjigje nga të dashurit.

Në fundjavë, ndërsa të dashurën e juaj është duke fjetur, do të përgatisë mëngjesin për të - diçka e thjeshtë, më e rëndësishmja, do të përpiqen për të nxjerrë frytet e bukura, lule. Kur ajo zgjohet, të paraqesë të gjitha në shtratin e saj, posnidayte së bashku. Atëherë më thoni çfarë doni të thoni diçka të saj, japin unazë dhe të ofrojnë dorën dhe zemrën e tij.


Një mënyrë shumë origjinale për të bërë një ofertë - për të shkuar me një vajzë për fundjavë, të tilla si Paris, Venecia, Pragë, Shën Petersburg, të pushojnë, të pushojnë, të lëshohem. Dhe atje, frymë e ajrit të një qytetet romantike rrëfej në dashuri dhe për të dhënë unazë martese.

Nëse ju jeni në gjendje për të lënë, tjetër mënyrë - për të dekoroj dhomë me qirinj aromatike, të mendojnë për ndonjë festë - nëse ajo pyet, nuk e thonë, thonë - një sekret, pasi të gjithë e dimë. Rose petals shpërndaj në shtrat, në dysheme në formën e drejtimin në banjo, të paraqesë vajzë fustan, kanë një vështrim në xhepin tuaj (ku ajo duhet të gjeni unaza), tani të bëjë ofertë.


Restoranti, me disa mjete duhet të devijuar dashur tuaj, dhe në këtë moment unazë e ulët në xhami e saj kur ajo kthehet, të bëjë një propozim në dorë.

Nëse vajza juaj ka një ndjenjë e humorit në punën e saj të sjellë një kuti të madhe me të shkurtuar, ndërsa kolegët e ndjekin tuaj të zgjedhur një, për të informuar atë të parcelës, hiqni në zonën e rreptësisë. Në momentin kur ajo e hap atë, vыprыhyvayte jashtë me tufë lulesh, unazë dhe të kërkoni të saj për të bërë lumturi pranë jush për jetën.

Nëse është e mundur, duke marrë gota shampanjë sjellë një vajzë në vendin ku u takuan për herë të parë ose takuar, mos harroni atë moment dhe të bëjë një ofertë.


Viti i Ri - dita më romantike e vitit, kështu që varet në një kuti e Krishtlindjeve pemë me një unazë, pyesni sy e saj të preferuar në mesin e lodra, ai gjeti, i hapur - të vendosë - të bëjë një ofertë.

Fto udhëtimin tuaj të dashur në një tullumbace - shih ngjarje. Në një kohë kur gjysma fshi dielli, Pranojnë dashuri dhe t'ju kërkojë për të shkuar martohen.

Nëse një vajzë jeton vetëm në proberytes saj apartament, dekoroj me lule, balona, ​​mes të bimëve dhomë madh arush pelushi. Në putrat ai futur një kuti me një unazë dhe një shënim me deklaratën e dashurisë dhe një kërkesë për t'u martuar qe martohet.


Mënyrë tjetër për të bërë një ofertë nuk është shumë origjinale, por sigurisht romantike. Gjatë një pushimi në propozimin e martesës fjala shkruani detit në rërë, e quajnë të dashurën e tij dhe të tregojë atë që ju ka shkruajtur.

Fto zgjedhur si restorantin e saj të preferuar. Propozim martese para-shtypura, pajtohen me kamerier që ai ofroi atë. Kur ajo hap dosjen menjëherë shohin ofertën tuaj.

Të përgatisë një darkë romantike në shtëpi, vënë pecetë saj në të cilën do të shkruhet diçka si "njeri i ulur në frontin e një shumë të do dhe dëshiron të martohet me ju." Ose të marrë rroba e rrobave, dele dhe rrëshqitje tub në ring. Kur ajo e merr atë për të zgjeruar, do të shohim unazë, dhe të ju bëjë një ofertë.


Ju lutemi të bëjë propozimin tuaj në formën e një ditari, të cilat mbushin një datë të rëndësishme për ju, për shembull, kur u takuan kur shkuan së bashku për t'u çlodhur, etj Gjatë datën, e cila përkon me ditën e dorëzimit të ditarit, shkruani "Sot kam bërë një propozim për të dashurit e tij." Në qoftë se bien dakord të vazhdojnë edhe më tej rekordin e përbashkët.

Në mëngjes, zgjohen herët, duke shkuar në dush, të lënë unazën në një jastëk dhe një shënim duke i kërkuar që ju të shkoni dhe të presin për një përgjigje.

Mblidhni miqtë, familjen, për t'u dhënë atyre postera me fjalët "Unë të dua !!!" "Shko martohet me mua!" Organizoni gjithë rreth shtëpisë së saj, dhe ata dalin përpara (ju mund të merrni deri në një gju), duke mbajtur unazë Pyetni e saj për të martohet me ju.


Propozimi juaj mund të vendoset në faqen e një revistë apo gazetë që vazhdimisht leximin tuaj të preferuar. Mundohuni të jenë aty kur ajo e sheh atë.

Zaman lojë e preferuar - të gjetur thesare. Advance blerë një kuti, e vënë atë në rrjet. Fshi Key. Në vende të ndryshme të vendosur këshilla të gjetur "thesar" dhe një çelës. Në punë, në shtëpi, në vend - ju mund të jetë origjinale sa më shumë që është e nevojshme. Kur nuse juaj do të gjeni çelësin, të hapë kutinë, merr unazë, të bëjë ofertën tuaj.


Njohja dhe kërkesat shkoni ju mund të nxjerr me ngjyra të ndezura yje në tavan e dhoma gjumi. Kur ju shkoni në shtrat, fik dritën, ajo do të lexoni.