Personi lëkurë të pastër


Kërkesa kryesore për agjentët moderne të spastrimit, respekt maksimal për mantelin hydrolipid e lëkurës. Dëmtimi i kësaj shtrese të çon në dehidratim, siklet dhe lëkurë. Prandaj, formula përfshin absolutisht të gjitha drogat hidratues përbërësit që bashkëveprojnë kur pastrimi sipërfaqen e lëkurës.
Naftës Pastrimit
Shkrin yndyrat dhe papastërtitë. Në varësi të komponentëve specifike kusht thelbësor normalizes lëkurë me vaj, soothes dhe rikthen ekuilibrin lagështi. Përdorni vaj të jetë e mundur nga uji, dhe pa e saj, pa ujë, këto fonde janë si nafta dhe uji - si qumësht i butë. Xhel për larje. Është krijuar për të plotësuar nevojat e të gjitha llojet e lëkurës. Efekti varet nga përbërja dhe zbatimin e teknologjisë. Së pari, ne duhet të bëjmë duart xhel shkumë me një pikë ujë - ajo aktivizon përbërësit e saj aktiv. Aplikoni në fytyrë duhet të jetë mocionet rrethore. Masazh të lëkurës për të paktën një minutë, pastaj me kujdes larë xhel.Spermë e peshqve
Lëkurë më të mirë të pastër. Përmban vajra, vitamina dhe ekstrakte bimore që moisturize dhe zbutur lëkurën. Përdorin atë në dy faza. Së pari ju duhet për të hequr papastërtitë sipërfaqe dhe kozmetikë, atëherë hiqni leckë qumësht, aplikoni një herë të dytë për 2-3 minuta për masazh të lëkurës me majë të gishtave dhe në fund të hequr tonik të jetë shenjë ose locion. Krem hidratues. Për të moisturize lëkurës dhe rivendosjen e pronat e saj mbrojtëse, ajo është e rekomanduar për të përdorur përgatitjet në bazë të acidit Hyaluronic, kolagjenit, elastin matricës, alginate aktive. Shikoni fonde, të cilat shfaqen në etiketën e origjinës maja beta-glucans, polysaccharides bimore (kallam sheqeri, shurup panje, lëng Aloe barbadosskoho dhe të tjerët). Ato ndikojnë edhe pse në shtresat sipërfaqësore të lëkurës në sipërfaqe, por më tepër të ndihmojë atë të përballen me dehidratim dhe përgjithmonë "mbyllur" lagështi, pa lënë të zhduket.


Biorevitalization butë
Së pari, pas pastrimit mekanik, dhe tejzanor e fytyrës dhe qafës shkaktuar anë të acidit Hyaluronic Nano-strukturuar dhe një matricë e veçantë peptide, të cilat "vrarë" lëkurën me aparat të veçantë. Efekti i pastrimit të sipërfaqes - lëkurës ngopur me lagështi, rrit tonin e saj, rrudhat janë më pak të dukshme. Për të konsoliduar efekt, ju mund të përdorni linjë e shtëpisë. Jet ndikuar gjobë prej turbullirave të lëngshme dhe të gazit e krijuar, dhe të gjitha qelizat e lëkurës vdekur fjalë për fjalë "lulëzim". Oksigjen të ngjeshur kështu vepron gjithashtu si një antiseptik. Rrymat e ajrit të ftohtë të aktivizuar qarkullimin e gjakut, të stimulojë procesin e riparimit dhe të lejojë "lëkurën në përgatitjet e ndryshme dhe fuqisë aktive për kokteje, hidratues dhe rigjenerimin. Rëndësishëm: Kjo procedurë është e përshtatshme për zonën më të ndjeshme fytyrës - lëkurës rreth syve.


Integruar Humidification
Së pari është zhvishem enzimatik për të pastruar sipërfaqe. Me ndihmën zbutur qelizat e vdekura të lëkurës, dhe pastaj të hiqet duke përdorur lëkurë me ultratinguj. Pastaj, një эlektroparatsyya me acid Hyaluronic. Faza përfundimtare - maskë porosuzhyvayuschaya dhe hidratues. Rezultati: lëkura merr frymë, ajo është e mirë hydrated dhe oksigjenuar. Zhduken qarqe të errëta nën sytë, gidrolipidnyj bilanci kthehet në pastrimin normale.