Plastikë në kujdesin e lëkurës


A nuk e vendosur ende se çfarë të bëjë në pushime zyyazytsi? Angazhohen ata. Më saktësisht, pamja e tij. Paguajnë më shumë vëmendje për atë - dhe ju, si yazykatsya, do të shpërblehet! Çfarë është plastike personalisht kujdesit të lëkurës? Terapi Laser - një nga të teknologjisë lëkurës strukturore ripërtëritjen më të gjithanshëm dhe më të sigurta. Laser flash heq indet e vjetër mikrodilyanky në mënyrë të pjesshëm, pra në mënyrë selektive, duke lënë segmentet individuale, e cila përshpejton shërimin vijues paprekur.
Sistemit të skanimit (ka, për shembull, makinë SmartXideDOT) rregullon intensiteti i ekspozimit. Ka mënyra për korrigjim të rrudhave dhe ptosis ashpërsia mesme, të hequr shenjat dhe gjurmët postacne, hyperkeratosis luftarake dhe spote pigment. Numri i seancave - njëri për të tre - përcaktohet shtet fillestar i lëkurës. Brenda dy deri tre ditë pas ekspozimit mund të ruhen ënjtje të lehtë dhe skuqje. Rezultati mund të shihet menjëherë dhe bëhet më i theksuar gjatë dy javëve të ardhshme. Forcojë indet e mesme e tretë e fytyrës në kujdesin e lëkurës dhe plastike, hiqni mjekër të dyfishtë, heqë ballë lejon heqjen pishtar (teknikë APTOS). Nëse ju caktojë një vizitë në një specialist në fillim të janarit, deri në fund të festave pothuajse asnjë gjurmë e ndërhyrjes mbeten, dhe fytyra dukem më i ri nga pesë vjet. Temat janë futur nëpërmjet një speciale punctures pika gjilpërë apo shkurtime (deri në 05 cm). Fabrics shënuar jo vetëm në një pozicion të ri, ata gjithashtu stimuluar formimin e strukturave të reja të kolagjenit lidhës të cilat janë përgjegjëse për elasticitetin e lëkurës.Convert një udhëtim në fytyrën e mjekut dhe flokëve, duke zvogëluar humbjen e flokëve. Kjo është e mundur falë plazmolyftynha teknologjisë në kujdesin e lëkurës dhe plastike - injektimin e plazmës së tyre të gjakut pasuruar me trombocitet. Aktualisht, kjo metodë merr përhapur aktive të vërtetën në lidhje me meritat e saj flasin kryesisht në kontekstin e anti-moshë personi terapitë. Gjatë procedurës, pacienti është marrë në Vjenë nga 20 në 40 ml gjak, e cila është ndarë më pas në fraksione në një Centrifuge. Masë që rezulton mund të hyjë trombotsytarnuyu përfshirë kokës dhe kokën. Kur njerëzit e përdorur teknikën injectable përtëritje e Mezoterapia, Contouring byoarmyrovanyya ose - në varësi të natyrës së problemit zgjidhur. Kursi i trajtimit në kujdesin e lëkurës dhe plastika të përfshijë të paktën katër trajtime në interval kohor prej një jave. Efekti pozitiv është e dukshme pas seancës së parë: lëkurë të shtrënguar, zbutjen linjat e bukura, zbehet qarqe të errëta nën sytë. Në lidhje me flokët, ata bëhen më të fortë, të trashë, të freskëta, i butë. Le lëkurën tuaj të përballet gjithmonë duket e madhe! Dhe lëkura është gjithmonë i ndritshëm shëndetin dhe bukurinë!