Display #
Title Author Hits
Ajo që njerëzit duhet të dini për sytë tuaj admin 92
Bardhë të verdhë e shkaqeve sytë admin 359
Çfarë është glaukoma sy admin 63
Dobësimi Parandalimi i të drejtave të admin 46
Exophthalmos vypuchivanie sy njerëzor admin 66
Home mjeteve juridike për rrudhat rreth syve admin 98
Ilaçet për të përmirësuar vizionin admin 62
Infeksion akut dhe kronik viral sy admin 112
Kapilarët e kuqe në sytë admin 1512
Karakteristikat e llojeve kryesore të amblyopia admin 87
Llojet e sëmundjeve katarakt në njerëz admin 64
Masazh për përmirësimin e të drejtave të admin 69
Mënyrat për të përmirësuar shëndetin e syrit admin 54
Metodat e diagnozës së syrit glaukoma admin 56
Metodat e eliminimit lodhje sy admin 76
Metodat e ruajtjes së të drejtave të admin 47
Mund të jetë i veshur me lentet astigmatizëm admin 59
Pasojat e pakëndshme e kontaminimit të lentet e kontaktit admin 55
Pranvera dritën ultravjollcë për syrin e njeriut admin 55
Puçrra fytyre admin 76
Puçrra fytyre ndonjëherë admin 55
Restaurimi i nervit optik admin 70
Restaurimi Sistemi i të drejtave të admin 49
Shkaqet cataracts sy admin 58
Shkaqet e abuzimit të të drejtave të admin 42
Shkaqet e trajtimit nistagmus admin 112
Shkaqet e Uveitis akute dhe kronike admin 84
Shkaqet glaukoma sëmundje sy admin 57
Simptomat nistagmus, shkaqet dhe klasifikimi admin 100
Sindromi thatë sy admin 67
Sy Keratitis admin 62
Trachoma është një sëmundje infektive sy admin 64
Vizion Laser drejtat korrigjim admin 57
Vrull e shkaqeve strehim, trajtim admin 42
Zgjidhja sytë e lënduar admin 55