Kripë deti për të luftuar celulitin


Një fondet IZ prekrasnыh për luftë me celuliti javljaetsja vsem znakomaya kripë MORSKAYA. Sigurisht, Pothuajse slыshal Çdo njeri në Bolshoi favorizojnë kripë Morskoy, Ved ee mund të vstretyt në shumë dëshmi Kosmetykow e fondeve për shkak të ohromnoho Pack substanca myneralnыh. Shumica poleznaya dhe vostrebovannaya G - është në G me Detin e Vdekur, ka uh-provë magnez, jod, hekur dhe kalcium.
MORSKAYA G për luftë me cellulitis, Parë total, pomohaet shpejt dhe эffektyvno vыvesty iz organizmit lyshnyuyu fluide dhe toksinave, gjithashtu kontribuon ochyschenyyu IIA, rigjenerim dhe podtyazhke kozhy. Të luftojnë me maska ​​celulitin yspolzuyut dhe skrabы, si dush edhe sostavы dhe obertыvanyy me Morskoy Sol.Dush anti-celulitit me Morskoy Sol.
Në banjo naleyte nxehet me ujë. Më vete smeshayte prymerno pesëqind hrammov Morskoy horyachuyu kripë dhe ujë për rrjetë rastvorenyya plotë e kripës në ujë. Vыleyte poluchennuyu Përzierje në banjo, të shkojnë për të lindur, rasslabtes dhe shtrihem kështu që të marrë 20 Zatem aktivizuar dhe dush, prynymaya ego sdelayte lehta masazh veten e tyre, zonat veçanërisht udelyayte problemnыm bolshee paralajmërim vasheho trupin. Vannы tilla për luftë me celuliti Nuzhny prynymat prymerno 2 herë në javë, Vы ende nuk pjekur Nuzhny rezultat.  

 
Skrabы bazuar kripë Morskoy për luftë me celulitit.  
Scrub me Morskoy Sol.  
Ky imazh pastrim chudesnыm yzbavyt tuajat këtu buhorkov zonë problemnыe, disponueshmërinë vыzvannыh e celulitit. Efekti i tillë polozhytelnыy moschnыy nga shkurret e kthen si rezultat i razohrevayuscheho vetja, ochyschayuscheho dhe veprimit tonyzyruyuscheho. Gjithashtu pastrim përmirëson qarkullimin dhe vыtyahyvaet lyshnyuyu lëngun. Pastrim të tilla Nuzhny Aplikoni jo më shumë se 2 herë në javë, Avto nuk peresushyl në lëkurën tuaj.  
 
Morskoy Scrub me kripë dhe vajra.  

Për pryhotovlenyya pastrim vozmyte 1 bolshuyu grusht kripë smeshayte EE me 1 tbsp vaj rastitelno dashur (samыy alternativë më të mirë - rastytelnoe). Poluchennuyu pikoj në Massa Disa pika të vajrave aromatike lyubymыh, sidomos tsytrusovыh mira vajra podoydut aromë dhe rozmarinë. Scrub Aplikoni në kozhu dhe akkuratno drejtim massyruyte snyzu deri në afërsi të 15 minutave. Zatem smoyte pastrim mbetje nxehet me ujë (rreth dush) dhe të skuqura Trupi pytatelnыm lybo uvlazhnyayuschym krem.  
 
Scrub me kripë dhe Morskoy rechnыm peskom.  

Ky pastrim pomohaet Shkëlqyeshëm të luftojnë me disa yndyrë ekstra, si dhe skorje madh vыvodyt - të gjitha vysokoj në sajë të një scrubs temperaturës. Për ego pryhotovlenyya peremeshayte rërë Net rechnoy me të njëjtën sasi kripe Morskoy, pikoj vaj ose Cassius korytsы (Kjo është proportsyya - 200 g kripë për Morskoy 10 pika vaj), të gjitha razmeshayte të mirë. Nakroyte krыshkoy poluchennuyu përzierje dhe le nastoyatsya 24 orë. Pasi ju mund të merrni nuzhnoe përzierje Sasia dhe razohrevat një furrë ose mykrovolnoy ujit në dush. Pastrim djegur dhe të vënë në massyruyte kozhu Mirë prymerno 10 minuta. Pas pastrim i aplikimit do të jetë Miratimi otlychnыm dush të ftohtë dhe nanesenye në kozhu uspokayvayuscheho pytatelnoho krem. Protsedurы tilla Nuzhny mbahet 2 herë në javë, prymerno muaj.  

 
Antytsellyulytnыe maskë me Morskoy Sol.  
Maska të tilla të përkryer podtyahyvayut kozhu nuk pozvoljajut celulitit innew myneralamy dukshme dhe nasыschayut kozhu.  
Kofeynaya maskë me kripë.  
Peremeshayte 1 tbsp kafe huschy, prymerno Morskoy 100 g kripë, vleyte 50 ml ujë dhe 50 ml vaj ulliri. Apliko për Massimo Эtu Trupi dhe massyruyte kruhovыmy lëvizjen, mochalkoy Zatem razotryte. Gjithashtu e mundur për të kthyer rreth në tsellofanovuyu plenku dhe nxehet odeyalo, Avto usylyt efekt nga maskë. Polchasa Podozhdat, smыt maskë teplыm dush dhe Trupit lutja uvlazhnyayuschym krem. Kjo maskë Excellent lëngjeve vыvodyt rasscheplyaet dhe yndyra, të gjitha në sajë të një kofeyna Përmbajtja neu. Pas lindur Lëkura do të jetë i qetë dhe upruhoy. Aplikoni maskë mund të jetë deri në 3 herë në javë. Rezultojë porazyt ju!  

 
Hreypfrutovaya maskë me Morskoy Sol.  
1 lugë ulliri peremeshayte 100g vaj bashkë kripë Morskoy. Grejpfrut dhe vыmыt poteret të noton, perelozhyt për kripë. Pomeshat mirë. Përzierje Эtu vënë në lëvizje kozhu massazhnыmy dhe duke vazhduar massyrovat 10 minuta. Zatem le maskë nemnoho vpytatsya. Për ta bërë këtë obernytes tsellofanovoy film, Kjo zaymet prymerno 15 minuta. Pas obyazatelno Prima zbutës dush. Kjo pomozhet maskë Set kozhu upruhoy dhe të rinj, obohatyt ee vitaminë. Gjithashtu dannaya эffektyvna maskë të luftojnë me tsellyulytnыmy otlozhenyyamy dhe skorje.  

 
Morskoy pini me kripë për luftë me celulitit.  
Sol yzbavytsya gjobë pomohaet nga celulitit. Disa mjekë rekomandojnë luftën për celulitit me pije prynymat Edhe me Morskoy Sol. Për këtë pije pryhotovlenyya neobhodimo 1 lugë Morskoy kripë shpjegueshëm në një gotë të ujit të thjeshtë. Nevojë për një pije përzierje të tillë Çdo ditë në një stomak bosh. Por ymeyte vvydu se kjo është sovsem luftë nebezopasnыy Metoda me celulitin, diçka më vonë G menyaet aciditetin në stomak, si dhe stimuj për organet javljaetsja pyschevarenyya. Gorazd obratytsya mirë për dietat kompleksnыm për luftë me cellulitis, kotorыe dyetolohy razrabotaly OPYTNYI.