Metodë të trajtimit të trupit të njeriut


Nëse jeni duke kërkuar për një mënyrë të besueshme, të provuar për të pastruar trupin e njeriut nga kurorës deri te këmbët, atëherë rruga është.
Pastrimi herbs trupin e njeriut ndihmon në eliminimin e lodhje, dhimbje koke, ftohjet kronike, dysbiosis dhe peshë të tepërt (8-10 kg). Dhe gjithashtu nga cholecystitis, pancreatitis, dhimbje të përbashkët dhe brishtësisë së enëve të gjakut, gastrit, kapsllëk, alergji, kolesterolit të tepërt, toksina rërë. Shëruese të bimëve të pastruar zorrët gjithçka, mëlçisë, tëmthit, pankreasit, veshkat, gjakun, joints, enët e gjakut.Procesi i pastrimit takim të veçantë bimëve në qese ndihmon në luftën kundër urino-gjenitale probleme painlessly pjesë me gurë në veshka ose fshikëz, gratë - të shpëtoj e inflamacion, fibroids, mastitit, cysts, shterpësi, klamidia, ureaplasmosis. Meshkujt që vuajnë nga impotenca dhe prostatitis, gjatë trajtimit të pastrimit të kancerit të prostatës dhe funksionit seksual restauruar. Nuk janë rezultate të mira dhe në adenoma.

Gjatë metodën e pastrimit të punojë me ju për të rivendosur trupin 25 maj. Për shembull, Helichrysum lule, kumak, tansy, kamomil. Lë Kastrati, karamele mente, Senna, çaj veshkave, eukalipt, i urtë. Pjesët ajrore e pelin Leonurus, Yarrow, kafshët trifid, blueberries, Wort Shën Gjonit, çantë gra. Rrënjët mashtruese, jamball lakuriq. Frutat koriandër, carangth qumësht, mal hirit të kuqe, kopër aromatik, kanellë dhe u rrit hips yhlystoho. Të gjitha të bluaj tharë papërpunuara në një pluhur. Në një ditë pastrim nevojë për 02 gram pluhur për secilin nga 25 komponentët. Përzierje është përzier në një xhami ose smalt tenxhere dhe e ndarë në pesë pjesë të barabarta.


Kjo do të ndihmojë një person një skemë të tillë. Në mëngjes, të bëjë një klizmë spastrimit. Kjo ditë nuk është! Në 1130 pini një gotë me limon-portokalli komposto. Në 1200 merr pluhur bimor (1 g), 1330 - komposto xhami, 1400 - pluhur në 1530 - komposto, 1600 - pluhur në 1630 - komposto, në 1700 - pluhur, në 1730 - komposto, 1800 - pluhur. Në vetëm një ditë, të marrë 5 gram mbledhjes së bimëve. Në vitin 2000 (jo më vonë se 2300), pini një gotë me vaj të rafinuar perimesh dhe 3 orë shtrihem mbi një jastëk të ngrohjes në anën e djathtë. Përsëriteni procedurën tri herë. Pas pastrimit nuk është e rekomanduar për të përdorur proteinat shtazore brenda shtatë ditëve pas procedurës për shkak të mëtejshme 2 javë është pastrimin e trupit.


Kundërindikimet për njeriun
Fytit akute dhe sëmundjet mendore, epilepsi, rëndim të sëmundjeve Ulçera, dridhje atrial, angina pectoris me sulme të shpeshta, shtatzënisë. Përveç kësaj, kur metoda e pastrimit të përzier, marramendje, për shkak të emetimit intensive e toksinave. Gjatë procedurës eliminuar përdorimin e antibiotikëve.