Display #
Title Author Hits
Angina - shenja admin 63
Angina Prinzmetal admin 57
Aritmia arrhythmias zemrës admin 92
Atrial dridhje - trajtim admin 49
Dhimbje në zemër admin 93
Dhimbje në zemrën time - simptomat admin 163
Dhimbje pectoris në sulme në zemër admin 59
EKG zemra admin 162
Fletët ndarjes së cipë e zemrës admin 46
Gulçim - trajtim admin 70
Kalium dhe magnez për zemrën admin 120
Kardiak tamponade - simptoma, shkaqet, emergjente admin 138
Llojet dhe simptomat e arrhythmia zemrës admin 75
Llojet kryesore kardyonahruzok për shëndetin admin 56
Majtas hypertrophy ventricular admin 59
Mjetet juridike popullore për forcimin e zemrës admin 91
Ngjashëm me mitër Valve Pamjaftueshmëria admin 62
Pajisje për stimuluesin zemrës admin 51
Parandalimi i sëmundjeve kardiovaskulare në të moshuarit admin 49
Parregullt akord majtë ventricular admin 47
Preinfarction pectoris admin 58
Preinfarction pectoris - shenja admin 55
Sëmundje kardiovaskulare dhe shëndetin e grave admin 40
Sëmundje kardiovaskulare infarkt miokardi admin 42
Sëmundje koronare të zemrës - simptomat admin 84
Sëmundjet e sistemit kardiovaskular në atletët admin 91
Shenjat e afrohet sulmi në zemër admin 65
Shkaqet e infarktit të zemrës në njerëz admin 76
Shkaqet e vulës në gjoks admin 122
Shoku kardiogjenik - ndihmës së parë admin 196
Sistemin kardiovaskular gjatë shtatzënisë admin 49
Stent për anije të vogla të zemrës admin 56
Supraventikulare takikardi - EKG, trajtim, shkaqet, shenjat admin 119
Të drejtat sëmundje të zemrës admin 46
Ultratinguj i zemrës - transkripti admin 64
Urgjencës infarkt miokardi admin 54
Ushqyerit dhe sëmundje kardiovaskulare admin 55
Zemra Arrhythmia admin 59
Zemra atriale dridhje admin 269
Zemra gjerë miokardi admin 69
Zemra sulmi në zemër sëmundje admin 61